Straż Graniczna Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Ważne :

Straż Graniczna na Mazowszu przyjmuje kandydatów do służby Zamknij informacje

Najważniejsze

Dwaj ob. Ukrainy na bakier z przepisami o swobodzie działalności gospodarczej

Wydaniem decyzji o zobowiązaniu do powrotu zakończyła się wczorajsza kontrola legalności prowadzenia działalności gospodarczej wobec dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni świadcząc usługi w przewozie osób wykorzystywali do tego jedną z popularnych aplikacji, jednak zapominając o dopełnieniu formalności w tym zakresie, czym naruszyli przepisy Ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

Dostojnemu Jubilatowi składamy najserdeczniejsze życzenia

Dzisiaj w siedzibie Związku Powstańców Warszawskich przy ul. Długiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 101. urodzin generała Zbigniewa Ścibor-Rylskiego - żołnierza Armii Krajowej, uczestnika Powstania Warszawskiego, generała brygady Wojska Polskiego w stanie spoczynku, prezesa Zarządu Głównego Związku Powstańców Warszawskich. W przyjęciu udział wzięli także przedstawiciele Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej na czele z komendantem oddziału płk. SG Andrzejem Rytwińskim.

Dwie niebieskie walizki przyczyną ewakuacji 200 osób na lotnisku Chopina

Wczoraj (19.03.2018 r.) w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z grupy Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie interweniowali wobec pozostawionych dwóch walizek. Mimo, że po dwóch godzinach po bagaże zgłosił się właściciel, to i tak incydent postawił całe lotnisko na nogi. Niestety, winne temu wszystkiemu jest zwykłe gapiostwo pasażerów.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Ważne informacje

Skróty

do góry