Straż Graniczna Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG w Wojskowej Akademii Technicznej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusze SG w Wojskowej Akademii Technicznej

Krzysztof Grzech
30.05.2023

„Rola Straży Granicznej w zapewnieniu bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym” – wykład kpt. SG Mariusza URBANA - zastępcy komendanta Placówki Straży Granicznej w Bydgoszczy w Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

Wykład rozpoczął się prezentacją naszego Oddziału i jego historii, zadań realizowanych przez funkcjonariuszy NwOSG.  Przedstawiciel Wydziału Kadr i Szkolenia przekazał informacje o naborze do służby, o warunkach i kryteriach przyjęcia do służby. Studenci i obecni wykładowcy z zainteresowaniem słuchali wystąpienia naszych funkcjonariuszy. Wykład cieszył się ogromnym zainteresowaniem, czego wynikiem było zaproszenie przez reprezentantów Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania do kolejnych wystąpień naszych funkcjonariuszy.

zdjęcia WAT

 • Na ekranach wyświetlana jest prezentacja o naszym Oddziale. Na ekranach wyświetlana jest prezentacja o naszym Oddziale.
  Na ekranach wyświetlana jest prezentacja o naszym Oddziale.
 • Ogólny widok na salę wykładową. Ogólny widok na salę wykładową.
  Ogólny widok na salę wykładową.
 • Na pytania studentów odpowiadają funkcjonariusze Straży Granicznej. Na pytania studentów odpowiadają funkcjonariusze Straży Granicznej.
  Na pytania studentów odpowiadają funkcjonariusze Straży Granicznej.
 • Przemawia kpt. SG Mariusz Urban. Przemawia kpt. SG Mariusz Urban.
  Przemawia kpt. SG Mariusz Urban.
 • Zdjęcie grupowe uczestników wykładu. Zdjęcie grupowe uczestników wykładu.
  Zdjęcie grupowe uczestników wykładu.
do góry