Straż Graniczna Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Promowaliśmy nabór do służby w NwOSG podczas Dnia Otwartego w Legionowie - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Promowaliśmy nabór do służby w NwOSG podczas Dnia Otwartego w Legionowie

Krzysztof Grzech
31.05.2023

Wczoraj (30 maja 2023 roku) funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej uczestniczyli wraz z innymi służbami w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Wczorajsze przedsięwzięcie miało charakter edukacyjny, a jego głównym założeniem było propagowanie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatów północnych województwa mazowieckiego. Frekwencja wśród uczestników pikniku dopisała, bowiem stoiska promocyjne wystawione przez mazowieckie służby mundurowe odwiedziło blisko 3 tys. uczniów i przedszkolaków w wieku od 4 do 18 lat. Były też obecne klasy mundurowe, w tym o profilu Straż Graniczna z naszej szkoły patronackiej w Płońsku. Nie zabrakło też ekipy promującej służbę w naszym oddziale. Prezentacji sprzętu specjalistycznego oraz informacji na temat specyfiki służby i zadaniach Straży Granicznej dokonali funkcjonariusze z Wydziału Organizacji i Promocji NwOSG wraz z kolegami funkcjonariuszami z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin i Wydziału Zabezpieczenia Działań NwOSG.

  • Funkcjonariusze prezentują sprzęt służbowy na stoisku promocyjnym. Przed namiotem stoi młodzież. Funkcjonariusze prezentują sprzęt służbowy na stoisku promocyjnym. Przed namiotem stoi młodzież.
    Funkcjonariusze prezentują sprzęt służbowy na stoisku promocyjnym. Przed namiotem stoi młodzież.
  • Duża grupa zwiedzających stoi przed namiotami. Po prawej stronie widać funkcjonariuszy, Chłopiec celuje z broni. Duża grupa zwiedzających stoi przed namiotami. Po prawej stronie widać funkcjonariuszy, Chłopiec celuje z broni.
    Duża grupa zwiedzających stoi przed namiotami. Po prawej stronie widać funkcjonariuszy, Chłopiec celuje z broni.
  • Technik kryminalistyki swoje narzędzia pracy. Dziewczynki przyglądają się pracy funkcjonariusza. Technik kryminalistyki swoje narzędzia pracy. Dziewczynki przyglądają się pracy funkcjonariusza.
    Technik kryminalistyki swoje narzędzia pracy. Dziewczynki przyglądają się pracy funkcjonariusza.
do góry